Tapflo

Tapflo international (Head office)

BROŞÜRLER & KILAVUZLAR

Alkol (damıtma) endüstrisi için CTH

CTH for the distillery industry

Damıtma endüstrisinden nihai kullanıcı bir müşterimiz için Troll S268X (endüstriyel el arabası) üzerinde monte edilmiş Tapflo CTH (Santrifüj hijyenik pompa). Bu özel tasarım mobil sistemin FDA ve ATEX sertifikaları mevcuttur.

Müşterimiz birinci sınıf alkollü içecekler üretiyor. Müşterinin küçük miktarlarda alkol maseratın yavaş akışı ve farklı lezzet ve renklerde (meyve bazlı) alkol maseratların nazik sirkülasyonu için kullanılabilecek bir çözüme ihtiyaçları vardı.

Tapflo ETO (Mühendislikten Siparişe) ekibi, bu talep için, bir el arabası üzerine monte edilmiş ve ATEX zonda çalışabilecek entegre ON/OFF (AÇ/KAPA) anahtarı ile donatılmış bir CTH pompa tasarlayıp sundu. ETO ekibimiz mobil, ATEX çözüm tasarımları hususunda yüksek deneyim sahibidir ve fiyatlar da oldukça rekabetçidir!

CTH for the distillery industry

Benzer bir cozume veya size ozel kosullara iliskin bir cozume ihtiyacınız var ise, lutfen bizlerle irtibata gecin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

İLGİLİ MATERYALLER

Ürün broşürleri
Mobile solutions for pump units and systems

 


SIRADAKİ ÖRNEK UYGULAMA

CTH for the brewery industry

Bira sanayi için CTH

Bira endüstrisinden bir OEM müşterimiz için endüstriyel el arabası üzerine monte edilmiş bir CTH (Hijyenik Santrifüj Pompa).

more

Tapflo Hakkında. Tapflo Grup; bağımsız bir aile şirketi olup Havalı diyaframlı pompalar, santrifüj pompalar ve diğer endüstriyel proses ekipmanlarının Avrupalı üreticisi ve global tedarikçisidir. Tapflo, 30 ülkede kendi satış ofisleriyle ve 45' dan fazla ülkede bağımsız distribütörler tarafından temsil edilmektedir.