Tapflo

Tapflo international (Head office)

BROŞÜRLER & KILAVUZLAR

Bira sanayi için CTH

Pump for the beer mash

Pump for the beer mash

Bira endüstrisinden bir OEM müşterimiz için endüstriyel el arabası üzerine monte edilmiş bir CTH (Hijyenik Santrifüj Pompa).

 

Müşterimiz restoranlar ve diğer gastronomi tesisleri için küçük bira hatları üretiyor. Müşterimiz, prosesin en başından en sonuna kadar – ve ayrıca nihai ürün için de - kullanılabilecek mobil bir çözüm talep etmişti.


Tapflo ETO (Mühendislikten Siparişe) Ekibi, bu talep için, bir el arabası üzerine monte edilmiş ve prosesin kademesine bağlı olarak pompanın hızını ayarlamak üzere entegre frekans invertörü ile donatılmış CTH pompa tasarlayıp sundu.

Pompa aynı zamanda bira mayşesi (ezilmiş arpa ve su karışımı) için de kullanıldığından, mekanik salmastranın yapışmasına engel olmak ve ayrıca mekanik salmastra bölgesini sürekli surette temiz tutabilmek amacıyla pompa yağlamalı bir salmastra ve bir yıkama sistemi ile de donatılmıştır.

Benzer bir cozume veya size ozel kosullara iliskin bir cozume ihtiyacınız var ise, lutfen bizlerle irtibata gecin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

İLGİLİ MATERYALLER

Broşürler:
Mobile solutions for pump units and systems

 


SIRADAKİ ÖRNEK UYGULAMA

Metal Diaphragm Pump with Guardian system

Sıvı ve katı yağ toplama

Lider konumda bir sıvı atık imha firması olan müşterimiz, kullanılmış yemeklik yağ ve katı yağları farklı konteynırlardan toplamak için Tapflo ünitesi kullanıyor.

more

Tapflo Hakkında. Tapflo Grup; bağımsız bir aile şirketi olup Havalı diyaframlı pompalar, santrifüj pompalar ve diğer endüstriyel proses ekipmanlarının Avrupalı üreticisi ve global tedarikçisidir. Tapflo, 30 ülkede kendi satış ofisleriyle ve 45' dan fazla ülkede bağımsız distribütörler tarafından temsil edilmektedir.