Tapflo

Tapflo international (Head office)

BROŞÜRLER & KILAVUZLAR

HVS Quattro

 

TİPİK UYGULAMALAR

Yiyecek ve İçecek:
domates salçası (konsantre), çift konsantre domates salçası, domates püresi, domates posası, meyve ve sebze konsantresi, meyve posası veya bazı, sos konsantresi, glikoz şurubu, maltoz şurubu, mısır şurubu, yüksek fruktozlu mısır şurubu (HFCS) veya glikoz-fruktoz şurubu (GFS), yulaf şurubu, karamel, fıstık ezmesi, badem ezmesi, mayonez, nuga ezmesi, çikolata, şekerleme, krema, içecek bazı.
Kozmetik ve İlaç:
kozmetik ve ilaç vazelin, merhem, krem ve losyon, yarı katı balmumu/parafin, gliserin, yağ, dudak parlatıcısı, maskara, yüz temizleyici, yüz maskesi.
Endüstri:
Ağır hizmet tipi Lityum bazlı NLGI sınıf 3 gres, mürekkep, boya, reçine, kaplama ve sızdırmazlık bileşikleri.
 

Yüksek Viskozite Sistemimiz Quattro tipi (HVS Quattro) ile yüksek viskoziteli sıvıların boşaltılmasını basitleştirin. Paletler üzerinde birden fazla varilin (tipik olarak dört) depolandığı yüksek hacimli uygulamalar için tasarlanmıştır. HVS Quattro, devrim niteliğindeki mafsallı kolumuz sayesinde variller arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar. Üretim maliyetlerinizi azaltacak %99'a varan ürün çıkarma oranını deneyimleyin.

HVS Quattro varil boşaltma çözümümüz, 200 litrelik varillerin hızlı ve verimli bir şekilde boşaltılması için tasarlanmış, dahili kaldırma ve indirme işlevlerine sahip sıhhi bir çift diyaframlı pompa içerir. Bu mobil sistem, çift-konsantre domates salçası gibi içeriklerin bir varilden iki dakikadan daha kısa bir sürede hızlı bir şekilde çıkarılmasını sağlayarak gerçek dünyadaki uygulamalarda olağanüstü hızını ve etkinliğini ispat etmektedir.

ANAHTAR ÖZELLİKLER

  • Bir palet üzerinde depolanan 4 varilin teker teker kolayca boşaltılması ve birlikte verilen mafsallı kol sayesinde varillerin rahatça değiştirilmesi.
  • Varillerin hızlı boşaltılması: sıvı özelliklerine ve boşaltma basıncına bağlı olarak dakikada 400 litreye kadar.
  • % 99 oranında ürün çıkarma: uygulanan sıyırma kapağı sayesinde ürün tasarrufu.
  • Yüksek proses güvenliği ve zaman tasarrufu avantajları: kontrol sisteminin getirdiği avantajlar.
 

Tapflo Hakkında. Tapflo Grup; bağımsız bir aile şirketi olup Havalı diyaframlı pompalar, santrifüj pompalar ve diğer endüstriyel proses ekipmanlarının Avrupalı üreticisi ve global tedarikçisidir. Tapflo, 30 ülkede kendi satış ofisleriyle ve 45' dan fazla ülkede bağımsız distribütörler tarafından temsil edilmektedir.