Tapflo

Tapflo international (Head office)

BROŞÜRLER & KILAVUZLAR

Kimya endüstrisi için metal gövdeli diyaframlı pompa

Metal Diaphragm Pump for chemical industry

Son kullanıcı için hazırlanmış Guardian sistemine (pompa diyaframı arıza monitörü) sahip Metal Gövdeli Diyaframlı Pompa, pnömatik hortum makarası ve topraklama kablosu makarası ile birlikte kimyasal üretimi ve döküm sıvı terminal hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket.

Bu özelleştirilmiş mobil pompa ünitesi, Karbon Disülfit’in tankerden boşaltılması ve kimyasal transferi için tasarlanmıştı. Avrupa’dan Avustralya’ ya nakliye maliyetini düşürmek için ünite standart palete oturtuluyor: Sökülebilir taşıma kulpu ile birlikte emme ve tahliye vanaları ile de donatılmıştır. Tasarım prosesi sırasında, Tapflo ETO (Mühendislikten Siparişe) ekibi, öncelikle operasyonun kolaylığına ve tehlikeli alanlarda (ATEX) kusursuz çalışmaya odaklanmıştı ki bunlar da mükemmel bir şekilde uygulanmıştır.

Pompanın kendisi, tasarıma göre, çok sayıda güvenlik özelliğini temsil eder. Her şeyden önce paslanmaz çelik pompa, ATEX sınıfındadır, bu da zon 1 sınıflı alanlarda potansiyel parlama kaynağı oluşturma riski olmaksızın güvenle kullanılabileceği anlamına gelir. Dahası, pompa bir çift diyafram sistemi ile donatılmıştır. Bahsi geçen sistem, hemen tüm Tapflo HD pompalara adapte edilebilecek en sofistike sistemdir. Tam pnömatik ve ATEX sınıfındadır. Çift diyaframlı sistem, pompanın, diyaframın yırtılmasının hemen ardından durdurulmasına olanak tanır, böylece sadece pompa iç parçalarını korumakla ve transfer edilen ürünün atık hale gelmesine engel olmakla kalmaz ayrıca pompanın çevresinin de kirlenmesine engel olmuş olur.

Metal Diaphragm Pump for chemical industry

Benzer bir cozume veya size ozel kosullara iliskin bir cozume ihtiyacınız var ise, lutfen bizlerle irtibata gecin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

İLGİLİ MATERYALLER

Ürün broşürleri:
Mobile solutions for pump units and systems

Air operated Diaphragm pumps
 


SIRADAKİ ÖRNEK UYGULAMA

CTH for the distillery industry

Alkol (damıtma) endüstrisi için CTH

Damıtma endüstrisinden nihai kullanıcı bir müşterimiz için Troll S268X (endüstriyel el arabası) üzerinde monte edilmiş Tapflo CTH.

more

 

Tapflo Hakkında. Tapflo Grup; bağımsız bir aile şirketi olup Havalı diyaframlı pompalar, santrifüj pompalar ve diğer endüstriyel proses ekipmanlarının Avrupalı üreticisi ve global tedarikçisidir. Tapflo, 30 ülkede kendi satış ofisleriyle ve 45' dan fazla ülkede bağımsız distribütörler tarafından temsil edilmektedir.