Tapflo

Tapflo international (Head office)

BROŞÜRLER & KILAVUZLAR

Aksesuarlar

 

DPT Titreşim sönümleyici

Tahliyede titreşim damperlerinin kullanımı hattı bir dizi avantajı garanti eder, örneğin olarak: deşarj titreşimlerinde önemli azalma, titreşimler ve gürültü. Bu çözüm sadece pompayı korumakla kalmaz, aynı zamanda ayrıca boru tesisatı ve enstrümantasyon.

 

Devrim sayacı (RC)

Devir sayacı aşağıdakilerin izlenmesini sağlar rotor devir sayısı.

Bu aksesuar bir kumanda ile donatılabilir kabin. Devir başına hacme göre veri, bu ürünlerin hesaplanmasına ve gruplanmasına olanak tanır.

Devrim sayacı ayrıca aşağıdakilerle de donatılabilir kolay izlenmesi için harici dijital ekran pompa hızı ve kapasitesi.

 

Hortum sızıntı detektörü (HLD)

Aşınan bir parça olan hortumun kopması, pompalanan sıvıda bir sızıntı oluşturur.

Sonuç olarak, pompadaki ortam seviyesi gövde yükselir ve kapasitif bir sensör tarafından algılanır sensörü pompayı derhal durdurur.

Vakum sistemi

Vakum sistemi aşağıdaki uygulamalarda kullanılır viskoz ürünlerin işlendiği yerlerde (yukarıda 10 000 cP) veya negatif emiş yüksekliği ile.

Sıvı viskozitesi nedeniyle hortum yeterince hızlı bir şekilde ilk şekline döner ve kapasite azalır.

Vakum sistemi kurulduğunda verimlilik düşer pompa içindeki basınç ortadan kalktığından azalır ve hortum daha hızlı genişler.

 

Yerleşik invertör (üst veya yan)

Dahili frekans invertörleri, konforlu pompa hızı kontrolü için bir çözümdür. Daha kolay izin verir hortumun değiştirilmesi. Ünite aşağıdakilerle donatılmıştır IP66 programlı bir frekans invertörü ve tüm teller ve bujiler gibi gerekli ekipman.

Bu çözümün en büyük avantajı invertör doğrudan pompa üzerine monte edilir, bu da tüm üniteyi kompakt ve kullanıma hazır hale getirir.

El Arabaları

Arabalar hareket kabiliyeti sağlamak için tasarlanmıştır ve uygun pompayı korurken kullanım kolaylığı istikrar.

Bu yeni aksesuarlar sayesinde pompalar kolayca taşınabilir ve en önemlisi kullanılır birçok uygulama ve yerde.

Tapflo Hakkında. Tapflo Grup; bağımsız bir aile şirketi olup Havalı diyaframlı pompalar, santrifüj pompalar ve diğer endüstriyel proses ekipmanlarının Avrupalı üreticisi ve global tedarikçisidir. Tapflo, 30 ülkede kendi satış ofisleriyle ve 45' dan fazla ülkede bağımsız distribütörler tarafından temsil edilmektedir.