Tapflo

Tapflo international (Head office)

BROŞÜRLER & KILAVUZLAR

ÖRNEK UYGULAMALAR

Tapflo Hava ile Çalışan Çift Diyaframlı Metal Seri - Kompakt, kusursuz ve basit tasarım, bu serinin ortak özelliğidir.

Pozitif deplasmanlı pompaları kullanırken en büyük zorluklardan biri tahliye tarafındaki basınç değişimleridir.

Son kullanıcı için hazırlanmış Guardian sistemine (pompa diyaframı arıza monitörü) sahip Metal Gövdeli Diyaframlı Pompa.

Damıtma endüstrisinden nihai kullanıcı bir müşterimiz için Troll S268X (endüstriyel el arabası) üzerinde monte edilmiş Tapflo CTH (Santrifüj hijyenik pompa).

 

Bira endüstrisinden bir OEM müşterimiz için endüstriyel el arabası üzerine monte edilmiş bir CTH (Hijyenik Santrifüj Pompa).

 

 

Lider konumda bir sıvı atık imha firması olan müşterimiz, kullanılmış yemeklik yağ ve katı yağları farklı konteynırlardan toplamak için Tapflo ünitesi kullanıyor.

 

Kurulum alanı yetersiz olduğunda pompa çıkışı üzerinde basınç değişimlerini elimine etmenin en etkin yollarından biridir.

 

Kapama vanaları ve kamlok bağlantıları ile birlikte IBC Tankların (orta boy dökme yük konteynırları) boşaltılması için tasarlanmış Tapflo T 820 s diyaframlı pompa modeli.

Tapflo Hakkında. Tapflo Grup; bağımsız bir aile şirketi olup Havalı diyaframlı pompalar, santrifüj pompalar ve diğer endüstriyel proses ekipmanlarının Avrupalı üreticisi ve global tedarikçisidir. Tapflo, 30 ülkede kendi satış ofisleriyle ve 45' dan fazla ülkede bağımsız distribütörler tarafından temsil edilmektedir.