Tapflo

Tapflo international (Head office)

BROŞÜRLER & KILAVUZLAR

SÜRDÜRÜLEBILIRLIK

Sürdürülebilirlik, Tapflo'daki tüm faaliyetler için temel ve yol gösterici bir ilkedir

Sürdürülebilir ve sorumluluk sahibi bir işletme olmaya inanıyoruz. Tapflo'nun iş faaliyetleri çevreyi ve toplumu etkiler ve Tapflo Group Çevre Politikası ve Tapflo Group Sürdürülebilirlik Politikası'nın temeli, Tapflo İş Yapış yöntemlerine ve Grup İş Ahlak Kurallarına dayanmaktadır.IMG_7939.jpg

Tapflo yönetim kurulu, hem kendimizden hem de çalışma arkadaşlarımızdan beklentilerimizi ve taleplerimizi netleştirmek için yukarıda belirtilen politikaları benimsemiştir. Sürdürülebilirlik çalışmalarında şeffaflık önemli bir temel ilkemizdir.

Tapflo, BM Küresel Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine, BM Küresel İlkeler Sözleşmesi ilkelerine ve ulusal çevresel kalite hedeflerine aktif olarak katkıda bulunarak finansal, çevresel ve sosyal sürdürülebilirlik için çalışır. Sürdürülebilirliğin üç boyutunu stratejilerimiz, günlük çalışmalarımız ve yönetimimizde entegre edilerek temel yapımız oluşturulmuştur. Tapflo bunları başarmak için aktif olarak çalışır ve bu şekilde yerel ve küresel olarak uzun vadeli sürdürülebilir toplumsal kalkınmaya katkıda bulunur. Sürdürülebilirlik, Tapflo'daki tüm faaliyetler için temel ve yol gösterici bir ilke olmalı ve ilgili Kurumsal Sosyal Sorumluluk konularına ilişkin birkaç kolay anlaşılır nicel göstergeleri raporlamalıdır.

AODD

 

Tapflo diyaframlı pompalar, mümkün olduğunca az bileşenle basit bir tasarımla üretilir. Daha az bileşenle daha az hammadde kullanıyoruz.

Politikalarımızı bütünüyle okuyun:
Tapflo Group Çevre Politikası
Tapflo Group Sürdürülebilirlik Politikası

Tapflo Hakkında. Tapflo Grup; bağımsız bir aile şirketi olup Havalı diyaframlı pompalar, santrifüj pompalar ve diğer endüstriyel proses ekipmanlarının Avrupalı üreticisi ve global tedarikçisidir. Tapflo, 30 ülkede kendi satış ofisleriyle ve 45' dan fazla ülkede bağımsız distribütörler tarafından temsil edilmektedir.