Tapflo

Tapflo international (Head office)

BROŞÜRLER & KILAVUZLAR

Yüksek viskoziteli sistem (HVS)

 

TİPİK UYGULAMALAR

Yiyecek ve İçecek:
domates salçası (konsantre), çift konsantre domates salçası, domates püresi, domates posası, meyve ve sebze konsantresi, meyve posası, sos konsantresi, glikoz şurubu, maltoz şurubu, mısır şurubu, yüksek fruktozlu mısır şurubu veya glikoz-fruktoz şurubu, yulaf şurubu, karamel, fıstık ezmesi, badem ezmesi, mayonez, nuga ezmesi, çikolata, fudge, krema, içecek bazı.
Kozmetik ve İlaç:
kozmetik ve ilaç vazelin, merhem, krem ve losyon, yarı katı balmumu/parafin, gliserin, yağ, dudak parlatıcısı, maskara, yüz temizleyici, yüz maskesi.
Endüstri:
Ağır hizmet tipi Lityum bazlı NLGI sınıf 3 gres, mürekkep, boya, reçine, kaplama ve sızdırmazlık bileşikleri.
 

Yüksek viskoziteli sıvılarla dolu varillerin boşaltılması hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yüksek Viskozite Sistemimiz (HVS), otomatik verimlilik ve olağanüstü ürün tasarrufu özellikleri sunarak bu görevi basitleştirmek için tasarlanmıştır. HVS ile sorunsuz bir boşaltma süreci yaşayacak ve %99'a varan ürün kaldırma oranı elde ederken diğer kritik görevlere odaklanabileceksiniz. HVS ile zahmetsiz tambur boşaltmaya merhaba deyin.

Varil boşaltma sistemimiz, 200 litrelik varillerin verimli bir şekilde boşaltılması için tasarlanmış, kaldırma ve indirme özelliklerine sahip hijyenik bir çift diyaframlı pompa ile donatılmıştır. Özellikle mobil olan bu sistem, çift konsantre domates salçası içeren bir varili iki dakikadan kısa bir sürede boşaltma kolaylığı sunarak olağanüstü hız ve verimlilik göstermektedir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Varillerin hızlı boşaltılması: sıvı özelliklerine ve boşaltma basıncına bağlı olarak dakikada 400 litreye kadar.
  • 99 % oranında ürün çıkarma: uygulanan sıyırma kapağı sayesinde ürün tasarrufu sağlar.
  • Kontrol sistemi tarafından sağlanan yüksek proses güvenliği ve zaman tasarrufu avantajı
 

Tapflo Hakkında. Tapflo Grup; bağımsız bir aile şirketi olup Havalı diyaframlı pompalar, santrifüj pompalar ve diğer endüstriyel proses ekipmanlarının Avrupalı üreticisi ve global tedarikçisidir. Tapflo, 30 ülkede kendi satış ofisleriyle ve 45' dan fazla ülkede bağımsız distribütörler tarafından temsil edilmektedir.