Tapflo

Tapflo international (Head office)

BROŞÜRLER & KILAVUZLAR

HVS Flexi

 

TİPİK UYGULAMALAR

Yiyecek ve İçecek:
domates salçası (konsantre), çift konsantre domates salçası, domates püresi, domates posası, meyve ve sebze konsantresi, meyve posası veya bazı, sos konsantresi, glikoz şurubu, maltoz şurubu, mısır şurubu, yüksek fruktozlu mısır şurubu (HFCS) veya glikoz-fruktoz şurubu (GFS), yulaf şurubu, karamel, fıstık ezmesi, badem ezmesi, mayonez, nuga ezmesi, çikolata, şekerleme, krema, içecek bazı.
Kozmetik ve İlaç:
kozmetik ve ilaç vazelin, merhem, krem ve losyon, yarı katı mum/parafin, gliserin, yağ, dudak parlatıcısı, maskara, yüz temizleyici, yüz maskesi.
Endüstri:
Ağır hizmet tipi Lityum bazlı NLGI sınıf 3 gres, mürekkep, boya, reçine, kaplama ve sızdırmazlık bileşikleri.
 

Yüksek viskoziteli sıvılar içeren varillerin boşaltılması, Yüksek Viskozite Sistemimiz Flexi tipi (HVS Flexi) ile daha verimli ve hassas hale gelmiştir. Bu sistem, otomasyon ve etkili ürün tasarrufu özellikleri sağlayarak görevi basitleştirir. HVS Flexi, sorunsuz bir boşaltma deneyimi sağlayarak %99'a varan etkileyici bir ürün kaldırma oranı elde ederken diğer önemli görevlere konsantre olmanıza olanak tanır. Dolum veya paketleme hatlarının doğrudan beslenmesi gibi düşük ila orta hacimli uygulamalar için uygundur.

Varil boşaltma sistemimiz, 100.000 mPas'a kadar en viskoz sıvıları işleyebilen hijyenik bir progresif boşluklu pompa ile donatılmıştır! Sistem, sıyırma kapağı sayesinde 200 litrelik varilleri verimli bir şekilde boşaltmak için çok uygundur, ancak IBC'leri ve diğer çeşitli konteyner türlerini boşaltmak için kolayca kullanılabilir ve çok yönlülüğünü artırır.

ANAHTAR ÖZELLİKLER

  • Varillerin hızlı bir şekilde boşaltılması: sıvı özelliklerine ve boşaltma basıncına bağlı olarak
  • 99 %oranında ürün çıkarma: uygulanan sıyırma kapağı sayesinde ürün tasarrufu.
  • Yüksek proses güvenliği ve zaman tasarrufu avantajları: kontrol sistemi tarafından sağlanır.
  • Hassasiyet ve kullanım kolaylığı: dolum hatlarının paketlenmesine entegre etmek için idealdir.
 

Tapflo Hakkında. Tapflo Grup; bağımsız bir aile şirketi olup Havalı diyaframlı pompalar, santrifüj pompalar ve diğer endüstriyel proses ekipmanlarının Avrupalı üreticisi ve global tedarikçisidir. Tapflo, 30 ülkede kendi satış ofisleriyle ve 45' dan fazla ülkede bağımsız distribütörler tarafından temsil edilmektedir.