Tapflo

Tapflo international (Head office)

BROŞÜRLER & KILAVUZLAR

Sıvı ve katı yağ toplama

Oil and fat collection

Oil and fat collection

Lider konumda bir sıvı atık imha firması olan müşterimiz, kullanılmış yemeklik yağ ve katı yağları farklı konteynırlardan toplamak için Tapflo ünitesi kullanıyor.

 

Yağ; restoranlar, ticari mutfaklar ve endüstriyel fabrikalar tarafından müşterimize, farklı ebatta varil/IBC tanklarında gönderiliyor. Çözülmesi gereken problem ise yağın içerdiği küçük aşındırıcı kalıntılar kadar daha büyük ebattaki birikmiş parçalardı. Akışkan aynı zamanda sık sık kâğıt havlu, alüminyum folyo ve diğer mutfak atıklarıyla da kirlenmiş durumda oluyor.

Gereken ise kuru çalışabilir, katı maddeleri ve aynı zamanda daha yüksek viskoziteye sahip sıvıları transfer edebilen mobil, kendinden emiş kabiliyetine sahip bir çözüm sunmaktı.

Benzer bir cozume veya size ozel kosullara iliskin bir cozume ihtiyacınız var ise, lutfen bizlerle irtibata gecin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

İLGİLİ MATERYALLER

Broşürler:
Mobile solutions for pump units and systems

Air Operated Diaphragm pumps

CT Centrifugal pumps

 


SIRADAKİ ÖRNEK UYGULAMA

Entegre titreşim damperi ile diyaframlı pompa

Kurulum alanı yetersiz olduğunda pompa çıkışı üzerinde basınç değişimlerini elimine etmenin en etkin yollarından biridir.

more

Tapflo Hakkında. Tapflo Grup; bağımsız bir aile şirketi olup Havalı diyaframlı pompalar, santrifüj pompalar ve diğer endüstriyel proses ekipmanlarının Avrupalı üreticisi ve global tedarikçisidir. Tapflo, 30 ülkede kendi satış ofisleriyle ve 45' dan fazla ülkede bağımsız distribütörler tarafından temsil edilmektedir.