Tapflo

Tapflo international (Head office)

BROŞÜRLER & KILAVUZLAR

Entegre titreşim damperi ile diyaframlı pompa

Демпферы пульсаций


Üzerinde entegre titreşim damperi ile birlikte diyaframlı pompa, kurulum alanı yetersiz olduğunda pompa çıkışı üzerinde basınç değişimlerini elimine etmenin en etkin yollarından biridir.

Yeni Zelandalı bir firma olan kullanıcı, pompa basınç dalgalanmalarını elimine etmek istiyordu. Böylece mandıralarda CIP kimyasalı transferi sırasında sistem titreşiminden korunarak akışkanın lineer akışını sağlamayı amaçlıyordu.

 

Buradaki önemli nokta, entegre titreşim damperi, tam hat içi konstrüksiyon sebebiyle daha iyi damperleme sağlar çünkü hat içi konstrüksiyon sayesinde pompa çıkışı aynı zamanda damperin de çıkışıdır. Sadece pompa çıkışını DT model titreşim damperi ile değiştirerek entegre damperin halihazırda mevcut pompalara da uygulanabileceği konusu da bahsetmeye değer bir diğer nokta.

Benzer bir cozume veya size ozel kosullara iliskin bir cozume ihtiyacınız var ise, lutfen bizlerle irtibata gecin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

İLGİLİ MATERYALLER

Broşürler
Pulsation Dampeners

Diaphragm Pumps

 


SIRADAKİ ÖRNEK UYGULAMA

Oil and fat collection

Ibc boşaltma için diyaframlı pompa

Kapama vanaları ve kamlok bağlantıları ile birlikte IBC Tankların (orta boy dökme yük konteynırları) boşaltılması için tasarlanmış Tapflo T 820 s diyaframlı pompa modeli.

 

more

Tapflo Hakkında. Tapflo Grup; bağımsız bir aile şirketi olup Havalı diyaframlı pompalar, santrifüj pompalar ve diğer endüstriyel proses ekipmanlarının Avrupalı üreticisi ve global tedarikçisidir. Tapflo, 30 ülkede kendi satış ofisleriyle ve 45' dan fazla ülkede bağımsız distribütörler tarafından temsil edilmektedir.