Tapflo

Tapflo international (Head office)

BROŞÜRLER & KILAVUZLAR

IBC BOŞALTMA İÇİN DİYAFRAMLI POMPA

Diaphragm pump for unloading IBC

Diaphragm pump for unloading IBC 2

Kapama vanaları ve kamlok bağlantıları ile birlikte IBC Tankların (orta boy dökme yük konteynırları) boşaltılması için tasarlanmış Tapflo T 820 s diyaframlı pompa modeli.

 

Bir kimya firması olan müşterimiz, tehlikeli akışkanların pompalanması işinde boşaltma işlemi esnasında çalışanların varlığı ve yardımı ihtiyacını minimize edecek bir çözüme ihtiyaç duymuştu.

Müşterimize göre Tapflo tarafından sunulan çözüm önerisi, rakiplerin önerileriyle karşılaştırıldığında daha yüksek verimlilik (boşaltma süresini minimize etmek suretiyle) ve hava tüketimi sağlıyordu.


Benzer bir çözüme veya size özel koşullara ilişkin bir çözüme ihtiyacınız var ise, lütfen bizlerle irtibata geçin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

İLGİLİ MATERYALLER

Ürün sayfası:
Metal serİsİ dİyaframlı Pompalar|T820

Broşürler:
Tapflo Havalı Diyaframlı Pompalar.pdf


SIRADAKİ ÖRNEK UYGULAMA

Entegre titreşim damperi ile diyaframlı pompa

Effective way to eliminate the pressure variations on the pump discharge when a space of the installation is limited

more

Tapflo Hakkında. Tapflo Grup; bağımsız bir aile şirketi olup Havalı diyaframlı pompalar, santrifüj pompalar ve diğer endüstriyel proses ekipmanlarının Avrupalı üreticisi ve global tedarikçisidir. Tapflo, 30 ülkede kendi satış ofisleriyle ve 45' dan fazla ülkede bağımsız distribütörler tarafından temsil edilmektedir.