Tapflo

Tapflo international (Head office)

BROŞÜRLER & KILAVUZLAR

Metal pompalar

Kompakt, kusursuz ve basit tasarım, bu serinin ortak özelliğidir. Mevcut malzemeler arasında alüminyum, dökme demir, paslanmaz çelik ve PTFE (teflon) kaplamalı alüminyum bulunmaktadır. Söz konusu pompalar üzerinde herhangi bir bakım faaliyeti gerçekleştirirken zekice tasarlanmış sadeliği keşfedeceksiniz. Benzer boyutlarda pompa üretmek için rakiplerimizden yaklaşık olarak %70 oranında daha az parça kullanmaktayız.

ALÜMİNYUM VE DÖKME DEMİR POMPALAR

pH değeri nötr olan ve ince, kalın, katı yüklü veya aşındırıcı bir nitelik taşıyan sıvıların transferi için ideal bir çözümdür. Alüminyum ve dökme demir gövdeli pompalar; imalathaneler, boya sanayi, arıtma tesisleri vb. alanlar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere birçok farklı alanda yaygın bir biçimde kullanılmaktadır.

AISI 316 PASLANMAZ ÇELİK POMPALAR

Kayıp mum döküm işlemi ile üretilen AISI 316 pompalar, üstün bir kesinlik ve bitirme örneğidir. Paslanmaz çelik pompalar; yüksek mekanik dayanıklılığını, uygun kimyasal özellikler ile birleştirmektedir. AISI 316 pompa, nitrik asit ve sodyum hidroksit gibi agresif sıvılara karşı dayanıklıdır. Sıvı ile temas etmeyen orta ünite, standart olarak korozyona dayanıklı polipropilenden (PP) imal edilmiştir (talep üzerine diğer malzemelerden de tedarik edilmektedir).

ATEX onaylı pompalar

Tüm metal pompaların patlamaya karşı dayanıklı ATEX işaretli versiyonları mevcuttur. Söz konusu pompalar topraklama bağlantısı ve iletken malzemeler, iletken orta bölüm (AISI 316 pompalarda), PTFE diyaframlar (tek yüzü iletken olmak üzere) veya EPDM (iletken) ile birlikte temin edilmektedir.

 

 

 

 

Tapflo Hakkında. Tapflo Grup; bağımsız bir aile şirketi olup Havalı diyaframlı pompalar, santrifüj pompalar ve diğer endüstriyel proses ekipmanlarının Avrupalı üreticisi ve global tedarikçisidir. Tapflo, 30 ülkede kendi satış ofisleriyle ve 45' dan fazla ülkede bağımsız distribütörler tarafından temsil edilmektedir.