Tapflo

Tapflo international (Head office)

BROŞÜRLER & KILAVUZLAR

Vİdalı Pompalar

UA pic N XS

 

Tapflo sizlere hem sivil hem endüstriyel atık su arıtım tesislerinden şarap ve gıda sektörlerine çok farklı sektörlerde uygulama alanı bulan vidalı pompaları sunmaktadır. Tapflo Vidalı pompalar, en çeşitli talep ve uygulama ihtiyaçlarını dahi karşılayabilmektedir.

Vidalı pompalarımız ISO 9001:2008 ve OHSAS 18001:2007 sertifikalarına sahip olmakla birlikte düşük maliyet, zamanında teslimat ve en iyi performans açısından ürün ve hizmet kalitesinde oldukça belirgin olan verimli çalışma şeklini garanti eder. Bunlarla birlikte, patlama riski taşıyan ortamlarda gerçekleştirilen ugyulamalar için gerekli ATEX sertifikalı pompaları da tedarik edebiliyoruz. Seri; farklı pazar ihtiyaçlarını karşılamak üzere maksimum 420 m3/saat kapasite ve maksimum 48 bar basınç değerlerini kapsayan çok seçenekli modellerle karakterize ediliyor. İhtiyaçlara uygun uyarlama ve yenilikçilik ile sürekli olarak geliştirilen yeni modeller de müşterilerimize gösterdiğimiz ilginin sürekliliğini ortaya koymaktadır.

Tapflo Hakkında. Tapflo Grup; bağımsız bir aile şirketi olup Havalı diyaframlı pompalar, santrifüj pompalar ve diğer endüstriyel proses ekipmanlarının Avrupalı üreticisi ve global tedarikçisidir. Tapflo, 30 ülkede kendi satış ofisleriyle ve 45' dan fazla ülkede bağımsız distribütörler tarafından temsil edilmektedir.