Tapflo

Tapflo international (Head office)

BROŞÜRLER & KILAVUZLAR

PE&PTFE tİtreşİm damperlerİ

POLİETİLEN(PE) DAMPERLER

Yüksek Yoğunluklu Polietilen (PP HD), standart polipropilen (PP) malzemeye oranla daha iyi fiziksel ve kimyasal parametrelere sahiptir. Özellikle aşınmaya karşı daha dayanıklıdır ki bu özelliği sayesinde aşındırıcı ve agresif sıvılar için ideal malzeme konumundadır. Ayrıca 70°C' ye kadar sıvı sıcaklığına dayanabilmektedir.

PTFE damperler

PTFE (teflon) malzeme, yüksek sıcaklık değerlerine sahip uygulamalarda kullanım için mükemmel çözümdür. Bununla birlikte klorlu hidrokarbon ve yüksek seviyede agresif asitler gibi agresif akışkanlar için de kullanılabilir. Maksimum sıvı sıcaklığı 100°C' dir.

ATEX SERTİFİKALI DAMPERLER

Damperlerimizin patlamaya dayanıklı - ATEX işaretli - versiyonları mevcuttur. Bu versiyonlar toprak bağlantısı ve iletken malzemelerden imal edilmiş şekilde tedarik edilmektedir: iletken gövde, PTFE (teflon) (bir yüzü iletken) veya EPDM (iletken) diyafram.

 

 

 

 

 

Tapflo Hakkında. Tapflo Grup; bağımsız bir aile şirketi olup Havalı diyaframlı pompalar, santrifüj pompalar ve diğer endüstriyel proses ekipmanlarının Avrupalı üreticisi ve global tedarikçisidir. Tapflo, 30 ülkede kendi satış ofisleriyle ve 45' dan fazla ülkede bağımsız distribütörler tarafından temsil edilmektedir.