Tapflo

Tapflo international (Head office)

BROŞÜRLER & KILAVUZLAR

Metal tİtreşİm damperlerİ

METAL TİTREŞİM DAMPERLERİ

Metal damperlerimiz, alüminyum veya paslanmaz çelik malzemeden imal edilmektedir.

ALÜMİNYUM DAMPERLER

Alüminyum damperler, pH-nötr akışkanlar için ideal çözümdür. Alüminyum, korozyon ve çürümeye karşı mükemmel dayanım gösterir. Fabrikalardan boya endüstrisine ve kimyaya dek pek çok sektörde uygulama alanı bulmaktadır.

AISI 316 PASLANMAZ ÇELİK DAMPERLER

Paslanmaz çelik malzemeden imal edilen damperler, iyi seviyede kimyasal dayanıklılık ile birlikte mükemmel mekanik direnç sunmaktadır. AISI 316, agresif ve aşındırıcı sıvılara karşı dayanıklıdır. Damperin kuru parçaları yani transfer edilen ürün ile temas etmeyen kısımları standart olarak korozyona karşı dayanıklı PP malzemeden imal edilmektedir.

ATEX SERTİFİKALI DAMPERLER

Damperlerimizin patlamaya karşı dayanıklı - ATEX işaretli - versiyonları mevcuttur. Bu versiyonlar toprak bağlantısı ve iletken malzemelerden imal edilmiş şekilde tedarik edilmektedir: iletken gövde, PTFE (teflon) (bir yüzü iletken) veya EPDM (iletken) diyafram.

 

 

 

 

 

Tapflo Hakkında. Tapflo Grup; bağımsız bir aile şirketi olup Havalı diyaframlı pompalar, santrifüj pompalar ve diğer endüstriyel proses ekipmanlarının Avrupalı üreticisi ve global tedarikçisidir. Tapflo, 30 ülkede kendi satış ofisleriyle ve 45' dan fazla ülkede bağımsız distribütörler tarafından temsil edilmektedir.